İstatistikler

Satılık Tekneler

Satılık gezi tekneleri, guletler, motoryatlar, yelkenliler, yolcu tekneleri ve sürat tekneleri. Sizin adınıza tüm pazarlama faaliyetlerini yürütüyor yada tercihinize göre sizin için en uygun tekneyi buluyoruz. Tekne alım satım işlemleriniz transfer ve sicil işlemleri dahil sizin adınıza yürütüyoruz.

21m Jongert Stili Ketch

Tip KETCH Fiyat 300.000 EUR
Gövde AHŞAP Boy 21.00 M
İnşa 1992 En 5.50 M
Marka ÖZEL YAPIM Draft 2.80 M
Model JONGERT KETCH Deplasman 36 TON
Bayrak TÜRK Kabin 8
Makine 280 HP VOLVO PENTA WC/Banyo 8

2010 senesinde tamamen yenileme gördü, çok iyi durumdadır. Çok oturaklı bir yelken ve gezi teknesidir. Tasarımı Jongert stilidir. Direkler alüminyum, teknenin ahşap dış sarımı yenidir. Bunun üzerine çift kat epoksi elyaf kaplanmış, ve marine su kontrplağı ile de lamine edilmiştir, üzerine yine epoksi macun ve epoksi boya vurulmuştur. Güverte yeni ve 1. sınıf burma tikidir. Tavanlar resimlerde gri, şimdi beyazdır. Tüm kamaraların verniği de yenilenmiştir. Mors kolları (ileri, geri, gaz - içerdeki ve dışardaki ve sistem ve spiraller) tamamen yenilenmiştir.

Elektrik sitemi tamamen yenilenmiş ve aydınlatmalar LED'e çevrilmiştir. Teknede içerde ve dışarda hiç bir keskin köşe bulunmamaktadır, tüm köşeler radüstür. Makina dairesinin taşyünü ve izolasyonları yenidir.

Toplam 8 kabin var: Arka tarafta 2 master ve bir tek kişilik kabin var. Ön tarafta 4 adet iki kişilik kabin var. Bir de baş üstünde dışardan girilen personel kabini var. Tek kişilik kabin hariç diğer tüm kabinlerin elektrikli tuvaletleri ve duşu kendi içinde mevcuttur.

Salon oldukça geniş. Amerikan barı var. Mutfak oldukça rahat. Kaptan Kokpitide ayrıca küçük bir salon gibi. Tüm kabinlerde ve salonda klima var. 2 adet buz dolabı ve sıcak su mevcut.

Daha fazla bilgi için 232 712 76 54 yada This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.